Fenerbahçe Forum ve Taraftar Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Bu Kadar Gol Kaçmamalı"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 476
Puan Ver :

"Bu Kadar Gol Kaçmamalı" Empty
MesajKonu: "Bu Kadar Gol Kaçmamalı"   "Bu Kadar Gol Kaçmamalı" I_icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 1:45 am

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor, kendi sahasında Altay ile 1-1 berabere kaldı. Altay Teknik Direktörü Feyyaz Uçar yaptığı açıklamada, bu kadar gol kaçırmanın kendilerine yakışmadığını belirtti.

Bu şekilde devam etmeleri halinde ileriki dönemlerde sıkıntılar yaşayabileceklerini ifade eden Uçar, "Heyecanlı bol pozisyonlu güzel bir maç oldu. Ama bu kadar gol kaçırmak bize yakışmadı. Son paslarda biraz daha dikkatli ve konsantre olmamız lazım. Bu şekilde oynarsak ileriki haftalarda sıkıntılar yaşarız. Orduspor kadrosunun hemen hemen tamamını değiştirmiş. Bence biraz zamana ihtiyaçları var. Çok
yetenekli oyuncuları var. Yabancılarını çok beğendim. Onlara da başarılar diliyorum. Ligin daha başı. Sezon sonuna kadar daha çok sular akacak köprüler altından. Herkesin ben bir üst lig için şansının olduğunu düşünüyorum. Daha iyi konsantre olan ve iyi hazırlanan rakibini yenebiliyor" şeklinde konuştu.

Sporx
https://fbahce.yetkinforum.com

"Bu Kadar Gol Kaçmamalı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-