Fenerbahçe Forum ve Taraftar Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Önder: "Pozisyon Goldü"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 476
Puan Ver :

Önder: "Pozisyon Goldü" Empty
MesajKonu: Önder: "Pozisyon Goldü"   Önder: "Pozisyon Goldü" I_icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 12:53 am

Önder: "Pozisyon Goldü" 2008-09-20_onder446Konyaspor maçında Fenerbahçemizin ilk golünü atan Önder Turacı, pozisyonun gol olduğunu, hakem vermedi diye gol sonrası sevinmediğini söyledi.
Maç sonrası açıklamalar yapan Önder Turacı, gol pozisyonunu anlattı. Önder Turacı, "Pozisyon çok çabuk gelişti. Benim elle oynama niyetim zaten yoktu. Yaptığım vuruş da omuzla göğüs karışımı bir vuruştu. Zaten yaklaşık 1 metre gibi çok kısa bir mesafede oldu. Bence pozisyon goldü. Her hafta gol atan biri değilim. Ben hakem golü vermedi diye sevinemedim" diye konuştu.
Maçın geneli hakkında da konuşan Önder, "İkinci yarı golü yemesek daha rahat bitirebilirdik. 3 puanı aldığımız için mutluyum" dedi.
Görev verildiği anda hazır olduğunu belirten Önder, "Sezonun ilk devresinde bir sakatlık geçirdim. Bugün çok mutluyum. Hoca ne zaman görev verirse, elimden geleni yapmaya çalışacağım. Sezonun ikinci yarısında formayı almak çalışmaktan geçiyor. Ben de üzerime düşeni yapıp çalışacağım" diye konuştu.
https://fbahce.yetkinforum.com

Önder: "Pozisyon Goldü"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alex Bir Gol Daha Atarsa "Dalya" Diyecek
» Carlos: "Oyun Beni Memnun Etti"